Wydarzenia sportowe

W dniu 23 marca 2017 r. odbyła się XVIII Miejsko – Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych na terenach przy II LO  w Tczewie.          W zawodach udział wzięły uczennice ze szkół Tczewa oraz powiatu tczewskiego.  Startowało 8 zespołów.

1. Pustkowska Agata
  2. Koszyk Kamila
  3. Łaś Julita
  4. Ellert Paulina
  5. Mocarska Natalia
  6. Kozioł Julia
  7. Jezierska Julia
  8. Lewandowska Karolina
  9. Lidzińska Natalia
  10. Waruszewska Emilia

zajęły I miejsce i awansowały do finałów zawodów wojewódzkich, które odbędą         się 28. 04. 2017 r. w Człuchowie.

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW! Trenerzy: Ania Witkiewicz i Jarosław Langowski.

W dniu 31 stycznia 2017 r. odbyła się XVIII Miejsko – Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców na basenie w TCSiR w Tczewie. W zawodach udział wzięły uczennice i uczniowie ze szkół Tczewa oraz powiatu tczewskiego.

1. Nobis Wiktoria
  2. Pilas Marta
  3. Chorążewska Patrycja
  4. Mach Wanesa
  5. Kiwatrowska Julia
  6. Glińska Oliwia
  7. Wilczewska Natalia
  8. Bielińska Julia
  9. KonkolewskaOliwia

zajęły I miejsce i awansowały do 1/2 finałów zawodów wojewódzkich, które odbyły się 23.02.2017 r. w Kossakowie.

Nasi uczniowie w składzie:

1. Ormianin Paweł
  2. Ormianin Mikołaj
  3. Kaszubowski Mikołaj
  4. Depka Mateusz
  5. Romanowski Miłosz
  6. Laufer Daniel
  7. Laufer Jakub
  8. Starzecki Mikołaj
  9. Czochór Cezary

zajęli II miejsce i także awansowali do 1/2 finałów zawodów wojewódzkich, które odbyły się 23.02.2017 r. w Kossakowie.

9 listopada 2015 roku w Gimnazjum nr 1 odbyła się XVII Miejska Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.

Reprezentacja chłopaków w składzie:

1. Patryk Mucha
  2. Jakub Mielczarek
  3. Filip Janusz
20151109_113157.jpg [300x169]

zajęła I miejsce i 17 listopada będą reprezentować szkołę na zawodach powiatowych w Gniewie.

Trener: Andrzej Langowski

W dniu 6 października 2015 r. odbyła się XVII Miejsko – Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych na terenach przy II LO  w Tczewie. W zawodach udział wzięły uczennice ze szkół Tczewa oraz powiatu tczewskiego.  Startowało 6 zespołów.

1. Puckowska Aleksandra
  2. Pietuch Julia
  3. Adamska Klaudia
  4. Gierszewska Klaudia
  5. Skiberowska Aleksandra
  6. Pestka Anna
  7. Jezierska Julia
  8. Żmijewska Kamila
  9. Fierka Jagoda
  10. Koszyk Kamila
  11. Bielińska Julia
  12. Tereszko Oliwia
  13. Janaszek Dominika

zajęły I miejsce i awansowały do finałów zawodów wojewódzkich, które odbędą się 23. 10. 2015 r. w Garczynie k/Kościerzyny.

Dziewczęta biorące udział w zawodach.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

Trenerzy: Ania Witkiewicz i Artur Wierzbicki.